ELG-150-24B / 150W, 24V, 6.25A, 0-10V MEAN WELL strömförsörjning
ELG-150-24B-3Y
Dimbar strömförsörjning 24V med 0-10V ingång.
Lämplig för installation av LED strip, LED paneler, LED skyltar mm.
Mer detaljer
1 st i lager.
I lager
Lägg till i önskelistan
Nedladdning
Datablad
Effekt150W
Effektivitet89%
ArbetstemperaturTcase -40 ~ +90℃ (refer to “OUTPUT LOAD vs TEMPERATURE” section)
Omgivande temperatur Ta+50℃
Kapslingstemp Tc (Max.)+90°C
Ingångsspänning100 ~ 305VAC, 47 ~ 63Hz, PF≧0.95/230VAC
Ingångsström0.9A / 230VAC
IPIP67
Kabel300mm
Dimming Interface0-10V ingång
Dimming MethodPWM (Pulsbreddsmodulering)
MaterialAluminium
Mer information
LED transformator
  • Överspänningsskydd
  • Termiskt skydd, autoreset
  • Överlastskydd, autoreset
  • Kortslutningsskydd, autoreset
Recensioner
Det finns inga kundrecensioner just nu.
Skriv en recension