PWM-120-24 / 120W, 24V, 5A, Dim 0-10V
PWM-120-24
Dimbar 120W, 24V Switching Power Supply med 0 - 10V ingångskabel.
Lämplig för LED installation av LED strip, LED paneler, LED skyltar mm.
Mer detaljer
I lager, leveranstid 3-5 dagar
Lägg till i önskelistan
Nedladdning
Datablad
Effekt120W
Effektivitet90%
Arbetstemperatur-40 ~ +90℃(Please refer to “ OUTPUT LOAD vs TEMPERATURE” section)
Ingångsspänning90 ~ 305VAC
Utgångsspänning24VDC
Utgångsström5A
IPIP67
KabelOpen end 300mm
Storlek191*63*37.5mm (L*W*H)
Vikt0,97Kg
Dimbar0-100% (0-10V or 10V PWM)
Dimming Interface0-10V/PWM/Resistans
Dimming MethodPWM (Pulsbreddsmodulering)
Mer information
LED transformator
  • Konstantström/Konstantspänning
  • Överbelastningsskydd
  • Överspänningsskydd
  • Över 90% verkningsgrad!
Recensioner
Det finns inga kundrecensioner just nu.
Skriv en recension